13°C
Wspaniałe powietrze!
Mieszkaj, Zwiedzaj, Inwestuj!

Rada Gminy Michałowice

  • Przewodniczący Rady Gminy Michałowice: Daniel Gajoch
  • V-ce Przewodniczący Rady Gminy Michałowice: Ewa Krawczyk

Skład Rady:

  • Daniel Gajoch
    Dyżur: poniedziałki, godz. 12:00 - 17.00

    Miejsce zamieszkania: Michałowice
    Telefon: 693 955 158; e-mail: dgajoch@michalowice.malopolska.pl
     
  • Ewa Krawczyk
    Miejsce zamieszkania: Pielgrzymowice
    Telefon: 606 735 644; e-mail:ekrawczyk@michalowice.malopolska.pl
     
  • Alicja Bednarczyk
    Miejsce zamieszkania: Kozierów
    Telefon: 510 478 343; e-mail: abednarczyk@michalowice.malopolska.pl
     
  • Iwona Bińczycka-Kołacz
    wygaśnięcie mandatu
     
  • Renata Browarnik
    Miejsce zamieszkania: Michałowice
    Telefon: 692 983 267; e-mail: rbrowarnik@michalowice.malopolska.pl 
     
  • Elżbieta Cielecka
    Miejsce zamieszkania: Górna Wieś
    Telefon: 692 082 185; e-mail: ecielecka@michalowice.malopolska.pl
     
  • Eleonora Dyląg
    Miejsce zamieszkania: Zerwana
    Telefon: 694 625 404; e-mail: edylag@michalowice.malopolska.pl
     
  • Władysław Dyna
    Miejsce zamieszkania: Sieborowice
    Telefon: 602 225 610; e-mail: wdyna@michalowice.malopolska.pl
     
  • Jakub Fluder 
    Miejsce zamieszkania: Raciborowice
    Telefon: 660 516 354; e-mail:  jfluder@michalowice.malopolska.pl
     
  • Adam Jurek
    Miejsce zamieszkania: Książniczki
    Telefon: 504 759 816; e-mail: ajurek@michalowice.malopolska.pl
     
  • Marek Kozłowski
    Miejsce zamieszkania: Masłomiąca
    Telefon: 508 879 998; e-mail: mkozlowski@michalowice.malopolska.pl
     
  • Zofia Puchalska-Wilk
    Miejsce zamieszkania: Michałowice
    Telefon: 663 306 679; e-mail: zpuchalska-wilk@michalowice.malopolska.pl
     
  • Aneta Szydłowska
    Miejsce zamieszkania: Młodziejowice
    Telefon: 698 920 092; e-mail: aszydlowska@michalowice.malopolska.pl
     
  • Wanda Wesołowska
    Miejsce zamieszkania: Michałowice
    Telefon: 508 760 280; e-mail: wwesolowska@michalowice.malopolska.pl
     
  • Elżbieta Zębala
    Miejsce zamieszkania: Michałowice
    Telefon: 517 499 282; e-mail:  ezebala@michalowice.malopolska.pl

Interaktywna mapa gminy Michałowice

Sprawdź