23°C
Wspaniałe powietrze!
Mieszkaj, Zwiedzaj, Inwestuj!

Rada Gminy Michałowice

  • Przewodnicząca Rady Gminy Michałowice: Katarzyna Dyląg
  • V-ce Przewodniczący Rady Gminy Michałowice: Adam Jurek

Skład Rady:

  • Katarzyna Dyląg
    Dyżur: poniedziałki, godz. 15:00 - 17.00

    Miejsce zamieszkania: Michałowice
    Telefon: 609 166 022; e-mail: kdylag@michalowice.malopolska.pl
     
  • Ewa Krawczyk
    Miejsce zamieszkania: Pielgrzymowice
    Telefon: 606 735 644; e-mail:ekrawczyk@michalowice.malopolska.pl
     
  • Beata Basoń- Nowak
    Miejsce zamieszkania: Wilczkowice
    Telefon: 501 557 633; e-mail: bbas@michalowice.malopolska.pl
     
  • Bartosz Tochowicz
    Miejsce zamieszkania: Michałowice
    Telefon: 692 939 140; e-mail: btochowicz@michalowice.malopolska.pl 
     
  • Elżbieta Cielecka
    Miejsce zamieszkania: Górna Wieś
    Telefon: 692 082 185; e-mail: ecielecka@michalowice.malopolska.pl
     
  • Eleonora Dyląg
    Miejsce zamieszkania: Zerwana
    Telefon: 694 625 404; e-mail: edylag@michalowice.malopolska.pl
     
  • Grażyna Kozioł
    Miejsce zamieszkania: Zagórzyce Dworskie
    Telefon: 692 441 242; e-mail: gkoziol@michalowice.malopolska.pl
     
  • Beata Skorupa
    Miejsce zamieszkania: Raciborowice
    Telefon: 609 210 428; e-mail:  bskorupa@michalowice.malopolska.pl
     
  • Adam Jurek
    Miejsce zamieszkania: Książniczki
    Telefon: 504 759 816; e-mail: ajurek@michalowice.malopolska.pl
     
  • Marek Kozłowski
    Miejsce zamieszkania: Masłomiąca
    Telefon: 508 879 998; e-mail: mkozlowski@michalowice.malopolska.pl
     
  • Maciej Podymkiewicz
    Miejsce zamieszkania: Więcławice Dworskie
    Telefon: 608 676 969; e-mail: mpodymkiewicz@michalowice.malopolska.pl
     
  • Aleksandra Szewczyk
    Miejsce zamieszkania: Michałowice
    Telefon: 604 222 819; e-mail: aszewczyk@michalowice.malopolska.pl
     
  • Aneta Szydłowska
    Miejsce zamieszkania: Młodziejowice
    Telefon: 698 920 092; e-mail: aszydlowska@michalowice.malopolska.pl
     
  • Radosław Żemło
    Miejsce zamieszkania: Michałowice
    Telefon: 606 637 324; e-mail: rzemlo@michalowice.malopolska.pl

Interaktywna mapa gminy Michałowice

Sprawdź