Cóż... Bywało lepiej.
Mieszkaj, Zwiedzaj, Inwestuj!

Witamy na stronie Seniorów Gminy Michałowice

Witamy Was na naszej stronie internetowej którą wspólnie będziemy tworzyć jako Rada ds. Seniorów. Znajdziecie tutaj Państwo wszelkie informacje na temat propozycji ofert, wydarzeń dla Seniorów, aktualności. Będą również relacje z imprez, wycieczek i uroczystości.
Przygotowane one będą przez nas, Gminę oraz współpracujące organizacje i jednostki.
Mam nadzieję, że taki sposób kontaktu zintegruje tę grupę mieszkańców i uprzyjemni funkcjonowanie w społeczności.

Przewodnicząca Rady Seniorów Gminy Michałowice
Danuta Fuksa

Zajęcia dla seniorów

Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach prowadzi następujące zajęcia skierowane do osób w wieku 50+ i seniorów. Zapisy na wszystkie zajęcia są obowiązkowe pod numerem tel. 535-029-009.

• GIMNASTYKA 50+
    Instruktorka: Agata Skowronek – fizjoterapeutka oraz instruktorka jogi

Wtorki: grupa I - godz. 9.15-10.15; grupa II – godz. 10.15-11.15
    Czwartki: grupa I – godz. 9.00-10.00; grupa II – godz. 10.00-11.00

Miejsce: sala fitness w CKiP (I piętro)
    Nowe osoby przyjmujemy do grup w miarę wolnych miejsc. Konieczne zapisy: 535-029-009.
    Karnet można zakupić w biurze CKiP w cenie 30 zł za 4 zajęcia (lub płatność za pojedyncze zajęcia w wysokości 10 zł).

• TANIEC LATINO SOLO 50+
    Instruktor: Kamil Nowak – tancerz, animator, instruktor tańca

Poniedziałki: godz. 17.00

Miejsce: sala fitness w CKiP (I piętro)
    Zajęcia bezpłatne.

Zapraszamy seniorów również na seanse w naszym Kinie za Rogiem. Regularne seanse filmowe odbywają się w każdy piątek o godz. 20.00 (rezerwacje biletów: 535-029-009). Ponadto możemy zorganizować dodatkowe seanse dla grup (tytuły filmów oraz terminy do ustalenia).

Interaktywna mapa gminy Michałowice

Sprawdź