-2°C
Jakość powietrza jest średnia.
Mieszkaj, Zwiedzaj, Inwestuj!

Warsztaty Piękna - jesienny, klimatyczny wieczór w bibliotece

Zapraszamy wszystkie panie na Warsztaty Piękna z:

  •  Elą Hetmańczyk - pasjonatką olejków eterycznych klasy terapeutycznej. Dzieli się wiedzą o naturalnych olejkach i ich działaniu, wspiera kobiety w rozwijaniu aromatycznego biznesu. Ukończyła m.in. kurs AromaTouch Technique, szkolenia z aromaterapii klinicznej i studia coachingowe.
  •  Aldoną Malarz – kosmetologiem, trychologiem, szkoleniowcem. Od ponad dwóch dekad związana z branżą beauty, od 12 lat prowadzi własny gabinet Imbir Kosmetologia Estetyczna. Prywatnie mama nastolatki, wielbicielka kawy, uzależniona od książek, podróżowania i pilatesu.

W pierwszej części spotkania zrelaksujemy się i porozmawiamy o tym, czym są czyste olejki eteryczne i jak mogą wspierać naszą urodę, poznamy proste sposoby na pielęgnację skóry z zastosowaniem olejków - będzie można wypróbować na własnej skórze ich działanie.

W drugiej części porozpieszczamy naszą skórę poznając techniki krótkiego i efektywnego automasażu twarzy (w tym celu prosimy o przyniesienie lusterka). Spędzimy czas na rozmowach o sposobach na efektowną pielęgnację oraz o tym,  jakie zabiegi najlepiej wybrać, aby uzyskać widoczne efekty.

Warsztaty Piękna - jesienny, klimatyczny wieczór w bibliotece