Zamknięta ulica Długa w Masłomiącej

W związku z remontem nawierzchni na ul. Długiej w miejscowości Masłomiąca (droga powiatowa nr 2152K) w dniach 16-18 września 2020 r. (środa-piątek) w godz. od ok. 8:00 do ok. 18:00   droga zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Jurajską i skrzyżowaniem z ul. Leśną. 

Linia autobusowa 260 zostanie skierowana na trasę objazdową: od Prądnika Czerwonego do przystanku „Młodziejowice Park" po stałej trasie, następnie na skrzyżowaniu ulic Podedworze i Dąbrowskich w Michałowicach autobusy będą skręcać w prawo w ulicę Dąbrowskich, następnie jechać prosto ulicą Klinówka w miejscowości Masłomiąca do ulicy Św. Jakuba w Więcławicach Starych, gdzie od przystanku „Więcławice Stare Centrum" linia wróci na swoją stałą trasę do Pielgrzymowic Pętli . W kierunku przeciwnym trasa analogiczna.

Uwaga! Ze względu na parametry techniczne skrzyżowania ulic Podedworze i Dąbrowskich w Michałowicach prosimy kierowców o zachowanie  szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu.      

Bez obsługi dla linii 260 pozostaną następujące przystanki: „Michałowice Ogrodowa" , „Michałowice", „Michałowice I", „Masłomiąca Koźlica", „Masłomiąca Staw" i „Masłomiąca Długa" .


Zmiana trasy nie będzie dotyczyć następujących kursów każdego dnia:

- z przystanku Batowice Spławy z godz. 3:32;

- z Prądnika Czerwonego z godz. 4:55, 5:55, 6:45;

- z Pielgrzymowic Pętli z godz. 4:10, 5:50, 6:50, 7:43;

- wszystkich kursów po zakończeniu prac (ok. godz. 18:00).


W zależności od warunków atmosferycznych termin prac może ulec zmianie.