10°C
Cóż... Bywało lepiej.
Mieszkaj, Zwiedzaj, Inwestuj!

Święto Dyni

Jesień wcale nie musi być nudna! Zobacz pomysły na dekoracje domu i ogrodu, skosztuj darów jesieni, zainspiruj się! Przyjdź na Dyniowe Garden Party do Biblioteki w Michałowicach.

W programie:

Dyniowe menu
Cały dzień w bibliotece będzie trwała degustacja potraw. Podzielimy się z Wami sprawdzonymi przepisami na ich przygotowanie.

Poranne warsztaty dla dzieci
do zapisów zapraszamy grupy przedszkolne (ilość miejsc ograniczona). W programie: historia pochodzenia dyni, dyniowe witaminki, czytanie bajek, prace plastyczne, wesołe zdjęcia

Godzina 15:00 Zabawy z dynią
Rodzinne wykrawanie dyń połączone grami i zabawami ruchowymi.
Na zajęcia zapraszamy całe rodziny. Spędźcie wspólnie czas podczas świetnej zabawy!
Zajęcia są bezpłatne, jednak konieczne są wcześniejsze zapisy w bibliotece lub pod numerem telefonu 123885037. Ilość miejsc ograniczona.
Wszystkie materiały zapewnia biblioteka

Od godziny 13:00 Wrzuć dynię na ruszt!
Degustacja potraw z bibliotecznego grilla

Godzina 17:00 Jesienne dekoracje DIY
Florystyczne kompozycje w dyni z Anielski Ogród Eko
Zajęcia są bezpłatne, jednak konieczne są wcześniejsze zapisy w bibliotece lub pod numerem telefonu 123885037. Ilość miejsc ograniczona.
Wszystkie potrzebne materiały zapewniają organizatorzy.

Cały dzień będzie trwał konkurs na najciekawszą dynię
Udało ci się wyhodować niezwykłą dynię? Pokaż nam ten okaz, przynieś do biblioteki. Obfotografujemy ją i ci zwrócimy. Dla właściciela najciekawszej dyni niespodzianka.

W tym dniu zapraszamy również na zdjęcia w Dyniowej Zagrodzie

Udział w wydarzeniu jest dobrowolny i bezpłatny. Warunki uczestnictwa określa Regulamin dostępny na stronie https://wmichalowicach.pl/biblioteka/onas/regulaminy/4/?v=9b7d173b068d

Święto Dyni