28°C
Wspaniałe powietrze!
Mieszkaj, Zwiedzaj, Inwestuj!

Koncert jubileuszowy „30 lat Gemini”

W imieniu Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach zapraszamy na niezapomniany, jubileuszowy koncert „30 lat Gemini” legendy polskiej sceny muzycznej – Kasi Kowalskiej w ramach Kadrówki 2024!

To wyjątkowa okazja do uczczenia 30. rocznicy debiutu albumu „Gemini”, który na zawsze zmienił krajobraz muzyczny w Polsce. Z tej okazji Kasia Kowalska z zespołem wyruszyła w trasę koncertową „30 lat Gemini” i zatrzyma się w podkrakowskich Michałowicach.
W zabytkowym dworze, w pięknej scenerii - koncert pełen emocji i nostalgii oraz wzruszających wizualizacji, które przeniosą nas z powrotem do czasów, gdy „Gemini” po raz pierwszy zawładnęło sercami słuchaczy.

Album „Gemini”, wyprodukowany przez Grzegorza Ciechowskiego, dziś jest pozycją niemal kultową, tym bardziej że od lat prawie niedostępną w oficjalnej sprzedaży.

UWAGA! Zasady wydawania bezpłatnych zaproszeń na to wydarzenie:
1. Zaproszenia będą wydawane od godziny 8.00 (1 lipca) w biurze CKiP (pl. J. Piłsudskiego 2, Michałowice, II piętro)
2. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 zaproszenia.
3. Warunkiem uczestniczenia w koncercie jest okazanie obsłudze zaproszenia (wersja papierowa) przy dolnej bramie Dworu w Michałowicach (ul. Dąbrowskich 41, Michałowice) w dniu wydarzenia tj. 3 sierpnia br.
4. Pierwszeństwo otrzymania zaproszeń mają Mieszkańcy Gminy Michałowice (Organizator przewidział dla nich większą pulę zaproszeń ).
4. Liczba zaproszeń jest ograniczona. Decyduje kolejność odbioru.

Zapraszamy! 

Koncert jubileuszowy „30 lat Gemini”