23°C
Wspaniałe powietrze!
Mieszkaj, Zwiedzaj, Inwestuj!

Biblioteka Pełna Piękna

7 marca - 8 marca
Dzień Kobiet 2024
Uwaga! Wstęp wolny, lecz obowiązują zapisy – ilość miejsc ograniczona.

7 marca, godzina 17:30

– Aromaterapia – spotkanie z Elżbietą Hetmańczyk
Ela Hetmańczyk – pasjonatka olejków eterycznych klasy terapeutycznej. Od 3 lat dzieli się wiedzą o naturalnych olejkach i ich działaniu, wspiera kobiety w rozwijaniu aromatycznego biznesu. Ukończyła m.in. szkolenie z techniki masażu AromaTouch, kurs aromaterapii klinicznej, studia coachingowe.

Zapraszamy na kobiece spotkanie, podczas którego:
*dowiesz się jak bezpiecznie i skutecznie korzystać z aromaterapii
*nauczysz się łatwo i przyjemnie stosować podstawowe olejki eteryczne, by polepszyć stan i wygląd skóry
*doświadczysz aromaterapii emocjonalnej, odstresujesz się i poprawisz nastrój:)

– Warsztaty Piękna z Aldoną Malarz, kosmetologiem, trychologiem i szkoleniowcem. Od ponad dwóch dekad związana z branżą beauty, od 12 lat prowadzi własny gabinet Imbir Kosmetologia Estetyczna. Prywatnie mama nastolatki, wielbicielka kawy, uzależniona od książek, podróżowania i pilatesu.

8 marca 2023, godzina 16:30

Zapraszamy nasze Czytelniczki na wyjątkową sesję fotograficzną, którą wykona pani Joanna Lepiarczyk-Fijałek z “Fotografia Joanna Fijałek”. Sesja będzie darmowa i odbędzie się w bibliotece w Michałowicach, wśród książek. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy osobiste lub telefoniczne (123885037) w celu ustalenia szczegółów– do dnia 5 marca.

Udział w wydarzeniu jest dobrowolny i bezpłatny. Warunki uczestnictwa określa Regulamin dostępny na stronie https://wmichalowicach.pl/biblioteka/onas/regulaminy

Zapraszamy również na bezpłatną MAMMOGRAFIĘ kobiety w wieku 45-74 lata, która odbędzie się 6 marca 2024 na parkingu pod Urzędem Gminy w Michałowicach. Na badanie obowiązuje rejestracja telefoniczna pod nr telefonu 12 633 02 18 lub 503 777 651.

Biblioteka Pełna Piękna