5°C
Wspaniałe powietrze!
Mieszkaj, Zwiedzaj, Inwestuj!

6 września 2022

Relacja z otwarcia nowego Przedszkola Samorządowego

31 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie nowego przedszkola samorządowego w Michałowicach. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych.

I Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz zwrócił uwagę na europejski standard tej inwestycji, a Wójt Gminy Michałowice Antoni Rumian zaznaczył, że poprzez tę realizację gmina odpowiada na rosnące potrzeby swojej społeczności. Na uroczystościach obecni byli również Wójt Gminy Zielonki Bogusław Król, Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski, dyrektorzy szkół, radni i sołtysi z terenu naszej gminy. Dyrektor przedszkola Elżbieta Tochowicz-Zubelska zaprosiła zgromadzonych do obejrzenia przedstawienia przygotowanego przez najmłodszych przedszkolaków. We wrześniu edukację w nowym przedszkolu rozpoczęło 200 dzieci z terenu naszej gminy.

Zdjęcia: Centrum Kultury i Promocji