MŁYNARSKI PLAYS MŁYNARSKI FEAT. GABA KULKA

Koncert Młynarski Plays Młynarski – Jan Młynarski wraz z Gabą Kulką będą wspominać Wojciecha Młynarskiego w CKiP już 10 lutego! Sprzedaż biletów rusza 10 stycznia. Bądźcie czujni 
W październiku 2010 roku nakładem Mystic Prodution na rynku ukazała się płyta zespołu Młynarski Plays Młynarski pt. „Rebeka Nie Zejdzie Dziś Na Kolację“. Formacja dała koncerty na scenach całej Polski, uświetniła galę rozdania Paszportów Polityki 2010, była nominowana do Fryderyka w dwóch kategoriach i odebrała bardzo pochlebne recenzje w prasie muzycznej. Zarówno album jak i koncerty to subiektywne, świeże spojrzenie syna na fragment twórczości ojca oraz spotkanie wybitnej artystki, kompozytorki i wokalistki młodego pokolenia z poezją zaklętą w legendarnych piosenkach.
Wojciech Młynarski kochał wielobarwność w muzyce, sztuce w życiu. Taki też jest obecny program zespołu. Wybitne interpretacje Gaby Kulki wsparte zespołem pod kierownictwem Jan Emila Młynarskiego to podróż przez muzyczne style i nastroje. Jest jazz, dancing, new wave i folk. Zespół w swoim programie dowodzi niezwykle silnego związku między tekstem i muzyką – relacji tak wyjątkowej w twórczości Wojciecha Młynarskiego i kompozytorów z nim współpracujących (W.Korcz, J.Sent, J.Wasowski, J.Derfel…)
Skład: Gaba Kulka – wokal, Jan Młynarski – perkusja, Piotr Zabrodzki – pianino akustyczne, elektronika, Wojciech Traczyk – gitara basowa, kontrabas. Zapraszamy!

Bilety do nabycia: https://wmichalowicach.pl/wydarzenie/mlynarski-plays-mlynarski/