Sukces zawodników Krakowskiej Akademii Taekwondo trenujących w sekcjach w Michałowicach i Raciborowicach

Z radością informujemy, że zawodnicy Krakowskiej Akademii Taekwondo trenujący w  sekcjach w Michałowicach i Raciborowicach zdobyli  aż 7 medali! (3 złote, 2 srebrne i 3 brązowe). Na 235 zawodników startujących w Małopolskich Mistrzostwach Młodzików TaeKwon-Do z Gminy Michałowice wystartowało  15 osób. W swoich kategoriach medale wywalczyli:  Adaś Machnik ( Michałowice) układy – złoto,  Grzegorz Duszyk ( Raciborowice) układy  – srebro,  Jaś Bartkiewicz (Michałowice) układy – brąz, Michał Frączek (Michałowice) układy  – brąz,  Iga Wantuch (Raciborowice) układy – brąz,. I na koniec nasza największa niespodzianka - debiutujący na zawodach Andrzej Lubaszewski (Michałowice). Mimo bardzo krótkiego stażu treningowego  wyskakał srebro w technikach specjalnych, złoto w skoku w dal i po bardzo zaciętych sparingach wywalczył złoto w walkach kat do 40 kg!. Wszystkim  zdobywcom medali gratulujemy.